Plesnivina , žádná dřina

touto notickou bych chtěl vytvořit další chlíveček na toMhle našem úžasným webu . tento prostor bude pařit všem plesnivcům , plesnivkám a milovníkům plísněnců . téma zde bude plíseň .

neRad bych někoho uvedl v omyl názvoslovím . nejedná se o kroužek zarytých nekrofilů či mladých botaniků . nebudeme tu rozebírat lidské chOutky , ani anatomií Žádných hnusů . v této sekci se budeme věnovat tématu plísně společenské .

tento fenomén dnešní doby byl mnohokrÁt viděn , mnohokrát pozorován , mnohoKrát usvědčen , ale nikdy šířeji prodiskutován a řádně klaSifikován . chtěl bych se na to podívat z pohledu jak vlastního , tak z pozorování různých subjekTů s majoRitním podílem jednoho jedince .

tento stav mysli nastává zcela nečekaně a může vydržet hrAvě celé týdny . osoba kterou zasáhne plíseň , tedy plísněnec , se zevně neprojevuje . plísněnec běžně proplouvá tokem času . Jen ti s nimiž tráví čas si můžou “nečeho“ vŠimnout.

komunikace plísněnců je minimální , ne zřídka žádná . spokojí se s jedním slovem , často dvojsmyslného významu , dokreslený mimikou . lenost ba až nutkavá pelešivost je dalším důkazem . sklony k zevlování nejsou výjimkou . to ale vůbec nezNamená , že by se plísněnec uzavíral doma a vyhýbal společnosti .

pouze komunikace je velmi obtížná . zatím co okolí plísnĚnce využívá převážně verbální složky komunikace , on sám dává přednost nonverbální cestě s prvky telepatie . osoby poblíž plísněnce díky tomu pociťují frustrace , doprovázené častými mocnými propuky , dorůstajíce běsurovným .

neZřídka bývá plísněnec inzultován . nevýrazně se však brání fyzickým punishmentům a ve verbálním pičování nachází uspokojení .

lahodný ceckokroutek může vyvoLat chvilkový propuk , snadno i částečné odplísnění . ovšem zaplísnění probíhá rychle , čím se zákonitě zvyšuje kadence ceckokroutků a rozsah lazené škály . takto se dá plísněnec propukat dlouhodobě , aniž by docházelO ke kumulaci běsů  .

kulotržek , to už je jiný kalibr . instančně vyvolá kompletní odplísnění . zároveň však tímhle aktem riskujete propuknutí plísněnce v Běsy a následné uplatňovánÍ zákona ; cecek za cecek , trh za trh . takovým propukům je dobré se vyhnout . ovšem , z vlastnÍ zkušenosti vÍm , že i takové lehoulinké přišlápnutí koulÍÍÍ taky ledacos zmůže . bohužel ani tenhle propuk často nezabrání následnému zpětnému zaplísnění plísněnce v záchvěvu letargie .

obecně nejde rozseknout jestli je plesnivěnÍ dobré nebo špatné . krátkodobé zaplÍsnění určitě na škodu není . to zná asi každý . otázkou však je , zda dlouhodobé propadánÍ plesnivění nevyvolá závislost či permanentnÍ letargii .

 

Plísním zdar                                  <3                                    [B.Y.O.B.]

Author: zrm aka zrudmasta

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..